Web Mail Anasayfa
 

DİSİPLİN KURULU

2022 - 2025 DÖNEMİ

ERHAN AYAR - BAŞKAN

Trabzon’lu bir ailenin 5. Çocuğu olarak 1975 Yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Gölcük’te tamamlamıştır. Akademi eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra 2001 Yılında Muğla Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem yerel bir belediyede meclis üyeliği yapmış olup bazı sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. 2002 yılından beri  büro çalışanı olarak ve çok ilgi duyarak yaptığı mesleğini 2008 Yılından itibaren Gölcük’te bulunan ofisinde ifa etmektedir. Mesleki yaşantısının her döneminde eğitime önem vermiş, mesleki sorunların büyük oranda eğitimle çözüleceğine inanmış ve mesleğin birçok yeni isimle tanışmasına aracı olmuştur. 2015-2017 yıllarında Odamız Gölcük Temsilciliği görevini üstlenmiş olup  mali müşavirlik mesleği ile eş zamanlı olarak bilirkişilik ve uzlaştırmacılık görevlerini de yürütmektedir. Evli olup Sıla, Selim Erkan, Meva adlarında üç evlat sahibidir.    


MEHMET EMEK - BAŞKAN YARDIMCISI  

DAYİMİ GÜMÜŞ - RAPORTÖR

1976 Erzurum/Hınıs doğumludur. Sırası ile 15.Kolordu İlköğretim okulu, İzmit Ticaret Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Öİ. Uzunyol  MYO Bilg.Muh.ve Vergi Uygulamaları bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisan öğrenimini tamamlamıştır. 2008 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak mesleğe başlamıştır. Kocaeli Mali Müşavirler odasının Haksız Rekabet ile Mücadele Kurulu ve Oda Meclisi divan üyeliği görevlerinde bulunmuştur.  Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.


 

 

ARİF İPEK - ÜYE
 

1989 Savur/MARDİN doğumludur. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi – İşletme bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi İşletme ana dalında tamamladı. 2014 yılına kadar KOCAELİ’de çeşitli mali müşavirlik ofislerinde çalıştı.2015 yılının ocak ayında Kocaeli’nin en genç Mali müşavir unvanını alarak Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ndan SMMM ruhsatı aldı. 2016-2018 yılında mesleki denetim komisyonunda görev aldı 2019-2022 yılları arası halen disiplin kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.

 

 

 

 HAKAN BIÇAKÇI - ÜYE

 

1960 RİZE doğumludur. Gölcük Barbaros Hayrettin lisesini bitirdikten sonra İktisat Bölümünden mezun oldu 1995 yılından itibaren Mali Müşavirlik mesleğini bağımsız olarak icra etmeye başladı. 3. Dönem Gölcük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliği, Gölcük’ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği Yönetim Kurulu görevleri devam etmektedir. Gölcük Postası ve Gölcük Günden İnternet Gazetelerinde, “haftada bir” güncel konularda köşe yazıları yazmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


 

* EŞİT GÖREVLERDE ALFABETİK SIRA UYGULANMIŞTIR. 

 

Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2024 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo