Web Mail Anasayfa
 

 

 2022 - 2025 DÖNEMİ


 

NEŞE DEMİR - BAŞKAN

 

 

 

HAYRİ ŞAHİN - BAŞKAN YARDIMCISI

 

 

NAZİR ESİRCİ - SEKRETER
 

 

 

 

 

ALİ OSMAN AĞIL- ÜYE

 

 

 

 

 

 

 

 

CAFER TEYYAR DEMİRDAŞ - ÜYE

01.01.1974 Erzurum, İspir ilçesinde doğdum. İlk Okulu İspir Aksu Köyü Şehit Mustafa Güler İlk Okulu ve Darıca 100.yıl ilk Okulunda tamamladım. Orta Okulu Çayırova Orta okulunda, lise eğitimimi Ahmet Parmaksızoğlu Ticaret Meslek Lisesinde tamamladım. 
Muhasebe mesleğine ilk ticaret lisesi stajı ile 1991 yılında başladım. Bu arada mali müşavirlik stajıma başlayarak 2007 yılına kadar Muhasebe yardımcı elemanı olarak çalıştım.
2007 itibari ile Serbest Muhasebecilik Unvanına hak kazandım ve bağımsız olarak Serbest Muhasebecilik Mali Müşavir olarak çalışmaya başladım. 2015 yılında Kocaeli Üniversitesi dış ticaret bölümü bitirdim.
KDV iade Raportör, Bilirkişi Eğitimi, Türk Ticaret Kanunu ve Kobi Tfrs eğitim seminerlerine katılım sağladım.
Kocaeli mali müşavirler odasında meclis divan üyeliği dışında odanın spor müsabakalarında yer aldım.
Evli, 2 Kız 1 Erkek Çocuk Babasıyım

 

 

 

ÖZCAN BÜLBÜL - ÜYE


 


YETKİN KARTAL - ÜYE

1980 Sivas İmranlı doğumluyum. 1998 Yılında İzmit Ticaret Meslek Lisesini bitirdim. 2000 yılında Bursa- Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu  Bilgisayarlı Muhasebe Bölümünden mezun oldum,2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum.2010 yılında Meslek hayatıma başladım. 2016 yıllıdan beri İzmit/Kocaeli ilinde kendi ofisimde bağımsız olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda hem bilirkişilik hem de bir firmada danışman olarak görev yapmaktayım. Evli 1 erkek çocuğum bulunmaktadır.


 

* EŞİT GÖREVLERDE ALFABETİK SIRA UYGULANMIŞTIR. 

Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2024 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo