Web Mail Anasayfa
 

YÖNETİM KURULU

    2022 - 2025 DÖNEMİ


 

ÖZCAN ÇAKIR - BAŞKAN

1972 yılında Kandıra'da  doğdu. İzmit Ticaret Lisesi'nden mezun olduktan sonra İşletme Fakültesi’ni bitirdi. 2005 yılında Serbest Muhasebeci olarak başladığı mesleğe 2010 yılında Serbest Muhasebeci Mali  Müşavir unvanını alarak devam etti. Kocaeli SMMM Odası bünyesinde 2008-2010 ve 2010-2013 dönemlerinde Mesleki Dayanışma ve Sosyal Faaliyetler Komisyonu'nda görev aldı. 2013-2016 döneminde Disiplin Kurulu Üyeliği, 2016-2019 döneminde Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı ve 2019-2022 döneminde de Disiplin Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır. 


 

 

 

TANER ÖNER - BAŞKAN YARDIMCISI

1971 yılında Üsküdar’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Gebze’de tamamladı. Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Maliye bölümünden 1992 mezun olarak SM ruhsatını 1997 yılında, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden 2006 yılında mezun olarak SMMM ruhsatını 2007 yılında aldı. Yüksek Lisansını G.Y.T.E.’de İşletme üzerine tamamladı. Odanın çeşitli komisyonlarında, Üst Kurulda ve Gebze Temsilciliğinde 2 dönem Başkanlık vasfıyla görev aldı. Oda Yönetim Kurulunda 2016 yılından itibaren görev yapmaktadır. Mesleki faaliyetinin yanı sıra bilirkişilik ve uzlaştırmacılık yapmakta olup ayrıca KGK lisanslı Bağımsız Denetçidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


 

 

MURAT KORKMAZ - ODA SEKRETERİ

1973 yılında İzmit’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmit‘te tamamladı. İzmit Lisesi mezunudur. Daha sonra Yıldız Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını aldı ve ofisini açtı. Uzun yıllardır bilirkişilik yapmakta ve aynı zamanda Bağımsız Denetçi ruhsatına sahiptir. Kocaeli SMMM Odası bünyesinde üç dönem Oda meclisinde görev yaptı. Komisyon üyelikleri ve Mesleki Dayanışma ve Sosyal Faaliyetler Komisyonu Başkanlığı yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevlerde bulundu. 02.11.2021 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulda Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği’ne başkan seçildi ve halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve biri kız biri erkek iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

AHMET ERDİNÇ PERTEV - MUHASİP


1972 yılı Eskişehir doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. İzmit Ticaret Lisesi mezunudur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. 1988 yılında lise stajı ile tanıştığı mesleğini bağımsız olarak kendi bürosunda devam etmektedir. Kocaeli SMMM Odası Disiplin Kurulu Raportörlüğü, Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu üyeli ve çeşitli dönemler Oda Meclis üyeliği görevlerinde bulunmuştur. KGK Bağımsız Denetçilik belgesine sahip olup; ortak olduğu Bağımsız Denetim şirketinde sorumlu Denetici olarak faaliyetini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

HASAN MALO - ÜYE

1973 Mardin doğumlu. İlk, orta ve lise tahsilini Derince’de yaptıktan sonra Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında SMMM staja başlama sınavlarını kazanarak mesleğe ilk adımını attı. 2004 yılından beri Derince’de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermektedir.

2015 yılında Kocaeli Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamlayıp, 2016 yılında da bağımsız denetçilik eğitimini ve sınavlarını tamamlayarak bağımsız denetçilik sertifikasını aldı. Ayrıca Kocaeli SMMM Odası'na yapılan bilirkişilik ve uzlaştırmacı eğitimlerini de tamamlayarak Bilirkişilik ve Uzlaştırmacı belgelerine de sahip olmuştur.

Kocaeli SMMM Odası'nda 2009 yılından 2016 yılına kadar 7 yıl süre ile Derince İlçe Temsilciliği görevi, 2016-2019 döneminde Disiplin Kurulu Üyeliği ve 2019-2022 döneminde Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Derince Kent Konseyi Başkanlığı başta olmak üzere; Derince Türk Kızılay’ı, Derince Birlik Spor, İlim yayma Cemiyeti, Marmara Mardinliler, Derince Eğitim Gönüllüleri gibi çeşitli sivil toplum örgütlerinde hem kurucu üyelik; hem de yönetici olarak görevleri yapmaya devam etmektedir.


 

 

 

SERHAT KAYA - ÜYE

1978 yılında doğdu. İlköğretim eğitimini İstanbul'da, Lise eğitimini Gebze Sarkuysan Lisesi’inde tamamladı. Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu olup Kocaeli SMMM Odasında 2019-2022 döneminde Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu’nda görev yapmıştır.  Özel sektörde iç kontrol denetimi, Finans, Mali işler yetkilisi ve Yöneticilik yaptıktan sonra Gebze ilçesinde bağımsız olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktan olup evli ve üç çocuk babasıdır. 


VOLKAN DİŞLİ - ÜYE

1981 İzmit doğumludur. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra 2016 yılında yüksek lisansını İstanbul Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim alanında tamamladı. Odanın stajyerler komisyonunda bir dönem boyunca başkan olarak görev yapmıştır. Takip eden dönemde yine oda meclis üyesi olarak görev yapmakla birlikte yine aynı dönem içerisinde denetim komisyonunda da çalışmalarını devam ettirmiştir. Mesleki faaliyetini bugün bağımsız olarak İzmit’de bulunan kendi ofisinde sürdürmektedir.


 

* Eşit görevlerde alfabetik sıralama yapılmıştır.

Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2024 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo