Web Mail Anasayfa
 

DİSİPLİN KURULU

ÖZCAN ÇAKIR - BAŞKAN

1972 yılında Kandıra da  doğdu, İzmit Ticaret Lise’sinden mezun olduktan sonra İşletme Fakültesi’ni bitirdi. 2005 yılında Serbest Muhasebeci olarak başladığı mesleğe 2010 yılında Serbest Muhasebeci Mali  Müşavir ünvanını alarak devam etti. 2008-2010 ve 2010-2013 yıllarında Odamızın Mesleki Dayanışma ve Sosyal Faaliyetler  Komisyonunda görev aldı.  2013-2016 yılında Disiplin Kurulu Üyeliği, 2016-2019 yılları arası ise Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.    


HASAN MALO - BAŞKAN YARDIMCISI

1973 Mardin doğumlu. İlk,orta ve lisa tahsilini Derince’de yaptıktan sonra Niğde üniversitesi İ.İ.B.F işletme bölümünden mezun oldu. 2000 yılında SMMM Staja başlama sınavlarını kazanarak mesleğe ilk adımını attı, 2004 yılından beri Derince’de Serbest Muhasebeci ve mali müşavir olarak hizmet vermektedir.

2015 yılında Kocaeli üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamlayıp, 2016 yılında da bağımsız denetçilik eğitimini ve sınavlarını tamamlayarak bağımsız denetçilik sertifikasını aldı. Ayrıca KSMMMO tarafından açılan Bilirkişilik ve uzlaştırıcılık eğitimlerini de tamamlayarak bu Bilirkişi ve Uzlaştırıcı belgelerine de sahip olmuştur
.

Meslek odamızda 2009 yılından 2016 yılına kadar 7 yıl süreile Derince ilçe temsilciliği görevi, 2016-2019 döneminde oda disiplin kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Derince Kent Konseyi Başkanlığı başta olmak üzere; Derince Türk Kızılay’ı, Derince Birlik Spor, İlim yayma Cemiyeti, Marmara Mardinliler, Derince Eğitim Gönüllüleri gibi çeşitli sivil toplum örgütlerinde hem kurucu üyelik;hem de yönetici olarak görevleri yapmaya devam etmektedir.

 

HAKAN BIÇAKÇI - RAPORTÖR

 

1960 RİZE doğumludur. Gölcük Barbaros Hayrettin lisesini bitirdikten sonra İktisat Bölümünden mezun oldu 1995 yılından itibaren Mali Müşavirlik  mesleğini bağımsız olarak icra etmeye başladı,3. Dönem Gölcük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliği, Gölcük’ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği Yönetim Kurulu görevleri devam etmektedir.Gölcük Postası ve Gölcük Günden İnternet Gazetelerinde, “haftada bir” güncel konularda köşe yazıları yazmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

ARİF İPEK - ÜYE
 

1989 Savur/MARDİN doğumludur. 2010 yılında Karadeniz teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi – İşletme bölümünden mezun oldu.Yüksek lisans eğitimini Sakarya üniversitesi işletme anadalında tamamladı. 2014 yılına kadar KOCAELİ’de çeşitli SMMM ofislerinde muhasebe işlerinde görev aldı.2015 yılının ocak ayında Kocaelinin en genç Mali müşavir ünvanını alarak .2015 yılında SMMM belgesini alarak kendi ofisini açıp serbest çalışmaya başladı.D aha önce KSMM odasında denetim komisyonunda görev aldı Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

 
NEŞE DEMİR - ÜYE

 

  

 

 

* EŞİT GÖREVLERDE ALFABETİK SIRA UYGULANMIŞTIR.

 

 

Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2021 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo