Web Mail Anasayfa
 

DENETLEME KURULU

                Başkan

 

MUSA ÖZCAN - BAŞKAN

01.03.1969 yılında Artvin ili Şavşat ilçesine bağlı Meydancık Dutlu köyünde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Meydancık Beldesinde gördü. İzmit Ticaret Lisesini başarıyla bitirdikten sonra Kazakistan El Farabi Devlet Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur.
Kocaeli SMMM Odası'nda 1994-2013 yılları arasında Mesleki Denetim Komisyonu Üyeliği, 2013-2016 yılları arasında Denetleme Kurulu Üyeliği yaptı. Ticaret lisesinin lisanslı voleybol oyuncusu ve 2 yıl boks kurslarına katılmıştır. Bir kaç sivil toplum kuruluşunda ve çeşitli derneklerde görevleri devam etmektedir.
1992 yılından beri mesleği icra eden Musa ÖZCAN, evli ve 3 çocuk babasıdır.


                    Üye

 

 

CEMALETTİN KÖKSAL - ÜYE

1981 yılında Gebze de  doğdu, lise eğitimimi Gebze de tamamladı 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü ve devamında  İşletme Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu 2010 yılından itibaren  Gebze de büro faaliyetini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.                    Üye

ERHAN AYAR - ÜYE

Trabzon’lu bir ailenin 5. Çocuğu olarak 1975 Yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Gölcük’te tamamlamıştır. Akademi eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra 2001 Yılında Muğla Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem yerel bir belediyede meclis üyeliği yapmış olup bazı sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. 2002 yılından beri  büro çalışanı olarak ve çok ilgi duyarak yaptığı mesleğini 2008 Yılından itibaren Gölcük’te bulunan ofisinde ifa etmektedir. Mesleki yaşantısının her döneminde eğitime önem vermiş, mesleki sorunların büyük oranda eğitimle çözüleceğine inanmış ve mesleğin birçok yeni isimle tanışmasına aracı olmuştur. 2015-2017 yıllarında Odamız Gölcük Temsilciliği görevini üstlenmiş olup  mali müşavirlik mesleği ile eş zamanlı olarak bilirkişilik ve uzlaştırmacılık görevlerini de yürütmektedir. Evli olup Sıla, Selim Erkan, Meva adlarında üç evlat sahibidir.

 

* EŞİT GÖREVLERDE ALFABETİK SIRA UYGULANMIŞTIR.

 

 

Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2021 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo