Web Mail Anasayfa
Etik Taahhütname İmzalayan Meslek Mensuplarımız

 

Odamızdan talep edeceğiniz belgelerde “Faaliyet Belgesi ve Ek-9 Belgesi Talep Dilekçesi”nin doldurularak tarafınızdan  imzalanması ve kaşe basılması gerekmektedir. Uygulama 01.01.2007 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir. 

Sevgili Meslektaşımız;

 

Odamızdan üyelerimiz tarafından talep edilen matbu belgelerde (EK-9 SSK’ya verilen, faaliyet belgesi vs.) sorunlar yaşandığı ortaya çıkmıştır.

 

Bu belgeler üyelerimizden çok elemanlarına teslim edilmektedir.

 

Üyelerimiz adına doldurulan ( üyemizin sicil bilgileri ve mükellefinin bilgileri bulunan) EK-9’un odamız tarafından onaylandığı ancak  üyenin bundan haberinin olmadığı ve mükellefin kendisine ait olmadığı belirlenmiştir. 

 

Bu nedenle, üyelerimiz hakkında yapılan işlemlerde güvenliğiniz açısından tedbir alınması amacıyla,

Odamızdan talep edeceğiniz belgelerde “Faaliyet Belgesi ve Ek-9 Belgesi Talep Dilekçesi”nin (örneği ektedir)doldurularak tarafınızdan  imzalanması ve kaşelenmesi gerekmektedir. 

 

Üyelerimizin personellerinin ısrarla belgeleri talep etmeleri ve kurumumuza karşı ağır ithamda bulundukları gözlemlenmiş olup,bu durum hem kurumumuzu hem de oda çalışanlarını zor durumda bırakmaktadır. Üyelerimizin  kendi güvenlikleri adına uygulamada sorunlar yaşanmaması için gereken özeni göstermeleri hususunda,

 

Gereğini bilgilerinize rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

 

Yönetim Kurulu

İndirilebilir Dosyalar
EK-9 VE FAALİYET BELGESİ TALEP FORMU
SSK EK-9 FORMU

İlgili Başlıklar
Üye Girişi   Kapat
Stajyer Girişi   Kapat
Üye Arama   Kapat
© 2003 - 2017 Kocaeli SMMMO Web Tasarım Neo